21.yüzyılın yaşam şekli, teknolojinin insan üzerindeki etkisi, hayat beklentilerinin her geçen gün artması insanların yaşam kalitesini yükseltmeye ve beklentilerini artırmasını sağlamaktadır. Hayat kalitemizin en üst seviyelere taşımak adına her zaman en iyi malzemeleri ve en iyi hizmetleri beklemekteyiz. Tüm yaşama etki eden bazı sektörler vardır ki; bu tarz sektörlerden beklentilerimiz ve memnuniyetimizin en üst seviyede olmasını beklemektedir. Bu sektörler de genelde ev mobilyaları, dekoratif ürünler, aksesuar malzemeleri, beyaz eşya ürünleri, giyim sektörü, teknoloji ürünleri ve otomotiv gibi ihtiyaçlarımızı karşılayan tüm firmalarda müşteri memnuniyeti en önemli konu olarak ilk sırada bulunmaktadır.

Gaziantep ilimizin 2015 yılını büyük başarılara imza atarak, mobilya sektöründe ilklerin firması olmaya aday gösterilen İnter Mobilya kaliteli hizmet anlayışı, tasarım modellerinde kullandığı ince çizgiler, yaşam kalitenize uygun hizmet çalışkanlığı ile mobilya sektöründe en iyi olmaya devam etmektedir. Mobilya sektörünün en önemli noktası olan müşteri odaklı ve müşteri memnuniyetinin en üst seviyede olması gerekmektedir. Çünkü geri dönüşüm olduğu takdirde hem ayakta kalabilirsiniz, hemde en iyi olarak her zaman ilk tercih olma yolunda başarılara imza atabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti adına en iyi ve mutlu müşteri portföyüne sahip olan İnter Mobilya bu konuda incelik ve özenle çalışmaktadır.

Kaliteli hizmet, satış sonrası destek, güler yüzlü satış personeli ve en iyi mobilya tasarımlarını sizlere sunmaktadır.2016 yılına da bu konuda deneyimli bilgilerini kullanarak ve her konuda yüksek anlayış politikasını sunarak müşterilerine en iyi hizmeti vermek için yenilikçi fikirlerini ortaya koymaktadır. Mobilya konusunda en iyi tasarımları, en kaliteli malzemeleri kullanarak ağaca hayat veren ustaların ince detaylarda gizli işçiliklerini sizlerle paylaşmaktan her zaman mutluluk duymaktadır. Satış konusunda dürüst satış politikası, doğru ve açık bilgiler, müşteri odaklı hizmet çalışması müşterilerin her zaman önem verdiği unsurlardır. Online Mobilya Satış konusunda da her zaman ilk'lerin firması olmaya devam ederken 2016 yılına özel farklı hizmet anlayışı müşteri memnuniyetlerini sayfamıza attıkları yorumlar sayesinde tüm Türkiye tanımaktadır. İnter Mobilya hem mağazacılıkta hem de online satış konusunda müşteri memnuniyetin de en iyi hizmeti sunmaya devam etmektedir.