Aslına bakılırsa bu yazının başlığından her şeyi anlayabilmeniz gerekmekte. Protez saç demek tam anlamı ile peruk gibi kötü ve doğal olmayan gibi gözüken bir işlem değildir. İnternet sitelerin de kısa bir araştırma yaptığınız da göreceksiniz ki bu işlemi kendi bedenlerin de uygulanmasını isteyen ve aynı zaman da uygulanmasını sağlamış bireylerin iyi ve olumlu yorumları ile karşılaşacaksınız. Protez saç ekimi genel de insanların saç problemleri çözülmesini sağlayan günümüz teknolojisinin son harikası olarak kabul edebiliriz. Artık günümüz de kel olmak bir kader olmaktan çıkmış durum da. Bireyler saçlarını uzatabilmek adına türlü işlemler içinden geçerek eski sağlıklı saçlarına kavuşabilme de.
Bizler genel olarak protez saç hakkın da videolar ve yazılar yazmaktayız tabi ki bu işi bizlere de faal olarak yapıyoruz fakat bizler protez saç,saç protezi,protez saç videoları ..::Hairlife International::.. olarak bu sektörün bir nevi savunucusuyuz. Çünkü bizim ülkemiz içerisin de insanlar yapmadıkları işleri eleştirmeyi bilmedikleri işlemleri ise yermeyi çok severler. Hal böyle olunca bizler de tam bir savunucu gibi kolları sıvadık.
Bizler bu işi yaparken sadece sizleri inandırmak istemiyoruz. Bu işlemi kendi bedeniniz de uygulamasanız bile sadece bilseniz de o bize yeter. Saç protez firmaları ciddi anlam da kaliteli işler çıkartsalar da orta çok kötü durumlar da çıkmakta. Hal böyle olunca bu işlemi yaptıran bireyler de daha sonralardan saç dökülmesi durumu gözükmeye başlamakta.