Sağlıkla parlayan saçlara sahip olmak isteyenlerdenseniz

Phyto şampuan ile tanışabilirsiniz. En çok tercih edilenler arasında yer alan bu ürün bir numaralı tercihiniz olacak. Saç köklerini besleyerek güçlendiren bu mucizevi şampuan yıpranmış saçların vazgeçilmezi olacak. Tek bir dokunuş ile kusursuz güzelliğe sahip olmanıza imkan tanıyacak olan bu şampuan saç tellerinin yeniden yapılanmasına kaynaklık etmektedir.

Dayanıklı ve ipeksi saçlara sahip olmak isteyenlerin ilk seçimi olacak Phyto şampuan yeni saç oluşumunu desteklemektedir. Saç dökülme probleminin geri plana alınmasına yardımcı olan bu ürün etkili onarma işlemi sayesinde hacimli saçlara sahip olmanızı desteklemektedir. Kırılma karşıtı etki yaratan bu şampuanaynı zaman da daha dayanıklı saçlara sahip olmanızı desteklemektedir.

Bitkisel keratinin olarak ön plana çıkan bu ürün amino asit ve hyaluronik aside ev sahipliği yapmaktadır. Bu maddeler saçlarınızın eski parlaklığını geri kazanmasına yardımcı olmaktadır. Nem ihtiycının karşılanmasını desteklemektedir. Birçok mucizevi etkiyi tek bir kutunun içerisine sığdırmayı başaran Phyto şampuan saçlarınzda ki mikro lezyonun içlerini doldurmaktadır. Kütikülü yatıştırma özelliğine sahip olan bu şampuan , saçı dış etkenlere karşı da korumaktadır.

Bu özel ürünü Phyto markası bünyesinde yer alan onarıcı saç kremi ve onarıcı serum ile birlikte de kullanıma alabilirsiniz. Phyto şampuanı öncelikle saç üzerine uygulamlı ve daha sonra hafifçe masaj yapmalısınız. 2-3 dakika bekleme süresinin ardından saçlarınızı bol du ile durulayabilirsiniz.

Daha esnek ve daha güçlü görünen saçlara sahip olmak isteyenlerin ilk tercihi olacak bu mucizevi ürünü haftada 3-4 defa uygulamaya alabilirsiniz. İlk tercihiniz olacak nitelikte ki Phyto şampuan saç köklerini besleyerek yeni saç oluşumunu destekleyecek ve ihtiyaç duyulan nemin sağlanmasına imkan tanıyacak. Kusursuz saçlara bu özel şampuan ile merhaba diyebilirsiniz.