İlişkiler Güzel Kızlar Hakkında Bilmemiz Gereken Şeyler

erkekler Mars'tan kızlar Venüs'ten tarzı geyikleri duymuşsunuzdur. bir çok er kişi bile bu mantıkla kızların ayrı bir gezegenden olduklarını ve onları anlayamadıklarını düşünür. Kızları anlamaya hizmet etmek yanılgı bir kere. bütün kızları kesinlikle anlayabilelim ki? Bu hayvanlar alemini umumi olarak anlamaya çalışıp bi tanımsal çerçeveye oturtmayı test etmek gibidir. Hayvanları aslan, kaplan, karınca kabilinden ayrı ayrı incelememiz gerektiği gibi, kızları da bölümlendirmek gerekir. Bu işe az buçuk kafa yorup, nihayetinde alımlı çalımlı kızlar hakkında bazen sonuçlara vardım.

Güzel kızlar hayvanlar aleminin aslanları gibidir. İstedikleri avı elde ederler, bazen onunla oynayıp yemeden atarlar, onların keyfine kalmıştır resmen. Güzellikleri, diğer rical üzerine kontrolör ve inandırma gücü oluşturduğu için, onların pençeleri gibidir. filinta bir kızın bir erkeği kandırma edemeyeceği kötü azca nesne vardır. basıcı bizim katkısız erkeklerimizde dakika gün ceplerinde son parayı harcayabilir, şiddetli kızların ödevlerini yapabilir veya yalabık kızlar için sabahın köründe uyanabilir

Bir bile bu güzelliklerine zeka da eklenirse, mebzul ciddi bir avcı olurlar. öteki erkekleri parmağında oynatır, hayatta her istediğini elde ederler. Erkekleri bu kadar kolaylık yönetebileceklerini anladıklarında, sevgililerini bunun tam tersi, kolay elde edemeyecekleri ve onları yönetebilecek erkeklerden seçerler. kıvrak münasebetsiz her er onlar için zorlamasız olduğu için, çıktı tababet değil, para, zeka, espri, karakter, karizma kabil özelliklere bakarak eşlerini seçerler.

Güzel kızlar kendilerinden henüz kırnak ve anlaklı kızları rakip olarak gördükleri için, dostlarını kendilerinden daha az uz seçerler. Bu nedenle de 'güzel kızların suratsız arkadaşları oluyor' söylentileri doğar. bay olan dostlarını ise hormonlarıyla düşünen ve her istediklerini fail tiplerden seçerler. Bu çocukcağızlar normalde göstermeyecekleri toleransı, farkında olmasalar bile bilinçaltlarındaki dürtüler yüzünden kıvrak arkadaşlarına gösterip onları öteki kızlardan henüz yeğin görürler.

Güzel Kızlar için Bilmemiz müstelzim Şeyler - YazarbazGelelim şiddetli kızları elde ika ve elde markaj yöntemlerine. böyle kızlar balkı olduklarını esasen bilir. Gözlerin gani kalburüstü tarzı zavallı iltifatlarla bir ayrım yaratamaz, aksine öteki erkeklerden ayrımsız olduğunuzu gösterip soğutursunuz. nüsha zamanda eş bulunmak istiyorum bahaneleriyle bile yaklaşmayın, onlar bu kanka ayaklarını hayatları boyunca yaşadıkları için niyetinizi zati bilirler.

Güzel bir kızla tanışmış olduğunuzda kendinizden güvenli olun. Bu kızları utangaçlık değil, itimat etkiler. hempa yapmak istemediğinizi eğin dilinizle ve esprilerinizle ayrım ettirin. bağımlı adabını bilerek. erinçli olun. Etrafta ayrıksı kızlar var ise onlardan izole olup cümle dikkatinizi kıvrak olana vermeyin. Rekabetin farkına varsın. sızı istediği gibi elde edebileceği izlenimine girdikleri anda onları kaybedersiniz. Zoru oynayın, fakat lakayıt de gözükmeyin. bade sizin en iyi dostunuz. dem kendilerine olan saygıdan dolayı oluşturdukları kalkanı namevcut değer ve on paralık umulmayacak kadar kolaylaşır işler. nükteli olun, lakin cıvık olmayın. bilgi davranın, amma sıkıcı davranmayın. Ona olan ilginizi fark ettirin fakat katiyen aşırıya kaçıp ardı sıra koştuğunuzu göstermeyin. elhasıl cool davranın, tipiniz de vasatın üzerindeyse, alkolün de yardımıyla, yakışır bir ortamda ve zamanda, elde edemeyeceğiniz kız yoktur. kim bilir, belki bir zaman siz bile fotoğraftaki mutluluğa ulaşabilirsiniz.

güzel kızlar hakkında