Site adresi: Apple Servisi, Mac Servisi, Apple İstanbul, 0212 269 13 00
Açılış Tarihi: Ana Site 2010
Sunulan hizmet: Apple Marka cihazlar için teknik servis
Sitede Kullanılan yazılım: PHP
Sitenin Tanıtımı:

Apple Teknik Servis:

1977 yılında kurulan Apple Computer şirketi, çıkartılan ürünlerinin kullanışlı olması ve şirketin giderek büyümesi ile çok büyük bir başarı yakaladı.

Tüm dünya genelinde ve bir çok gelişmiş üniversitede, Apple ürünleri vazgeçilmez bir alışkanlık haline getirilmiş 2007 2011 yılları arasında çıkartılan İphone, İpad, İpod Touch ürünleri ile büyük bir başarı yakalamıştır.

Bu yükseliş ile Apple markası birçok akıllı telefon piyasaya sürmüştür. Özellikleri ve kullanışlı olması sayesinde kısa sürede çok sevilen bir marka haline gelmiş, ve adından sıkça söz ettirmektedir.

Teknik servis firmamız, İstanbul ilinin Avrupa ve Anadolu yakası civarında Apple marka cihazların teknik servis hizmetini müşterilerine sağlamaktadır.

Uzman kadromuz ile teknik servis hizmetini sizlere uygun fiyatlı ve garantili olarak sağlamaktayız.
Mac servisi, ipad servisi, Apple kurulum, Teknik destek, Apple bilgisayar, Apple modeli ile ilgili çeşitli birçok hizmet sizlere sağlanmaktadır.
Ürünler ile ilgili destek almak, teknik servis hizmeti almak, daha detaylı bilgi edinmek ve iletişim bilgileri için Apple Servisi, Mac Servisi, Apple İstanbul, 0212 269 13 00 site adresimizi ziyaret edebilirsiniz.