Anaokulunda Bir İlk! Çocuklara Yönelik Müdür Odası Dizaynı

Okul müdürü odaları çocuklar için bazen çekinerek girdikleri oldukça resmi bir makam odasıdır! Ancak Mersin’de bu algıyı tamamen yıkan Kargıpınarı Anaokulu müdürü Mikail EREN daha önce hiç denenmemiş bir konsept yarattı. Odasını tamamen çocukların anasınıfı tarzında dekor eden okul müdürünün odası görenleri hayrete düşürüyor.


Bir anaokulunda yer alan müdür odasının da aynı konsepte olması gerektiği düşüncesi ile birlikte aynen anaokulu tarzına uyarlanmış renkli odası ile ilgileri çekiyor. Böyle bir yaklaşım çocukların algısında değişiklik yaratmadığı için çocukları da son derece memnun etmiş gibi duruyor. Eğlenceli oda konsepti ile birlikte Türkiye’de bir ilke imza atmış.

Öğrencilerin okulu daha fazla benimsemesi için anaokulu konseptine bire bir uygun bir oda tasarlamış. Böylesine farklı bir bakış açısı ile birlikte bu tarz yenilikçi bir düşünce tarzına sahip olan müdür Mikail EREN ’i tebrik ediyoruz. Bakış açısı ile birlikte birçok farklı algıyı yıkan müdür beye çalışma hayatında başarılar diliyoruz.

Kaynak : http://pembeoje.com/forum/konu/okul-...yni-yapti.8139